Book now

cz / en

Naše produkty

Protože VAŠE VLASY JSOU PRO NÁS OPRAVDU DŮLEŽITÉ, velmi důkladně vybíráme produkty, které jsou dobré nejen pro Vaše vlasy ale i pro Vaše zdraví. Používáme pouze produkty bez parabanů a sulfátů.

Na barvení používáme
COLOR.ME
Tato barva na vlasy neobsahuje PPD, amoniak. Je plná přírodních látek, jako je například bambucké máslo, med nebo granátové jablko. S touto řadou dokážeme dosáhnout přirozených odstínu a barev. Zároveň látky, jako například med, dodají Vaším vlasům vláhu a lesk.

Pro péči a styling používáme
KEVIN.MURPHY
Všechny produkty jsou bez sulfátů a parabenů a jsou vyrobeny z rostlin a essencialních olejů, které pochází z přírodních zdrojů nebo jsou pěstovány organickým způsobem a sklizeny ekologickou technikou přirozené sklizně.

SANS
Je organická a veganská vlasová kosmetika z Nového Zélandu. Produkty neobsahují žádné parabeny, sulfáty, ale ani silikony, PEG, PPG, DEAS, TEA, aluminum,umělá barviva a vůně a jiné petrochemické látky.
O vaše vlasy se postará například baobab, výtažky z ženšenu, cukrové třtiny nebo zeleného čaje, enzymy z papaji a jiné velmi vysoce kvalitní a vyživujíci ingredience.

GROWN ALCHEMYST
Grown Alchemist je nová generace bio péče o pleť a vlasy. Obsahuje přírodní ingredience, které jsou rozložené takovým způsobem, že lidský organismus je dokaže přijmout a zpracovat. Naopak chemické nebo špatně rozložené přírodní látky jsou totiž pro tělo nepoužitelné. Tělo takové látky označuje jako toxiny a odmítá je. Díky speciální technologii a dlouhotetým výzkumům vytváří GROWN ALCHEMIST kosmetiku bez škodlivých chemikálií.

KEVIN.MURPHY GROWN ALCHEMYST KEVIN.MURPHY